+48 730 710 700 kontakt@endotrade.pl

Serwis endoskopów Bydgoszcz

EndoTrade jest firmą zajmującą się serwisem endoskopów oraz dystrybucją rekondycjonowanego sprzętu endoskopowego. Ze względu na dużą liczbę procedur medycznych wykonywanych w pracowniach endoskopowych zarówno prywatnych jak i placówkach państwowych, ich wyposażenie ulega zużyciu. Każdy endoskop wymaga w związku z tym rutynowych przeglądów i napraw.

Więcej

Nasza firma prowadzi serwis endoskopów giętkich oraz sztywnych, współpracujemy z placówkami na terenie całej Polski zapewniając stałe wsparcie techniczne. Zdajemy sobie sprawę z problemów oraz wyzwań jakie stawia przed sobą pracownia endoskopowa. Nasi pracownicy radzą sobie z diagnostyką i naprawą urządzeń takich marek jak Olympus Pentax czy Fujinon ,zapewniając najlepszą jakość usług.

serwis endoskopów
serwis endoskopów

Serwis endoskopów giętkich Olympus Polska I Naprawa Endoskopów Sztywnych I Serwis endoskopów Bydgoszcz – inne marki

EndoTrade specjalizuje się nie tylko w naprawach endoskopów marki Olympus, nasza oferta obejmuje również przeglądy i naprawy, z wykorzystaniem części zamiennych wysokiej jakości, endoskopów medycznych wykonanych przez firmy takie jak Pentax, Fujifilm czy Karl Storz
Zakres naszych usług serwisowych obejmuje naprawę wszystkich potencjalnych uszkodzeń endoskopów, dobór i montaż części zamiennych, dystrybucję endoskopów i akcesoriów endoskopowych. Dodatkowo dbamy o skuteczny przepływ informacji o stanie naprawy na każdym etapie procesu zarówno telefonicznie jak i mailowo.

Więcej

EndoTrade serwis endoskopów Bydgoszcz prowadzi dystrybucję endoskopów medycznych oraz całych zestawów rekondycjonowanych umożliwiających rozpoczęcie praktyki diagnostycznej. Stosujemy części zamienne wysokiej jakości do endoskopów marki Olympus, Pentax Medical, Fujifilm oraz Karl Storz. Odpowiednio dobrane elementy użyte w Państwa endoskopie przez wykwalifikowanych specjalistów gwarantują pełną funkcjonalność naprawionego urządzenia.
Sprzęt rekondycjonowany – zarówno endoskopy używane jak i całe zestawy endoskopowe – otrzymują nierzadko bardzo pozytywne opinie od klientów oraz są dobrym rozwiązaniem dla podmiotów leczniczych, dla których liczy się zarówno wysoka jakość jak i cena. Dzięki szczegółowemu przeglądowi i naprawie wszystkich, nawet najbardziej ukrytych usterek czy zużytych elementów, taki endoskop może posłużyć przez długie lata.
W naszej firmie mamy przekonanie, że budowanie długofalowych relacji jest kluczowe dla rozwoju dlatego też powierzony nam sprzęt serwisujemy najwyższą starannością . Dzięki właściwie prowadzonej konserwacji i naprawom, w serwisie endoskopów w Bydgoszczy Państwa endoskopy będą pracować dłużej, a ich obsługa zdecydowanie łatwiejsza. Dzięki połączeniu tych wszystkich czynników państwa placówka może pracować zdecydowanie wydajniej, co może mieć bezpośrednie przełożenie na jakość wykonywanej diagnostyki i obrazowania.

EndoTrade Serwis Endoskopów Bydgoszcz – najlepsza jakość, dobre opinie, wykwalifikowani pracownicy

Dzięki wysokim kwalifikacjom i doświadczeniu naszych pracowników w branży medycznej nasz serwis endoskopów w Bydgoszczy oferuje stabilne wsparcie dla Państwa placówki. Zdobywana latami wiedza pozwala nam znaleźć optymalne rozwiązania do Państwa potrzeb i pomóc w utrzymaniu Państwa sprzętu w dobrym stanie. Wysoka jakość świadczonych usług i nastawienie na długotrwałą współpracę zapewni państwu spokój i możliwość skupienia się na wykonywanych procedurach.

serwis endoskopów olympus
serwis endoskopów Pentax

EndoTrade Serwis Endoskopów Bydgoszcz – nasza firma – Dane kontaktowe

W sprawie serwisu endoskopów w Bydgoszczy prosimy o kontakt pod numerem +48 730 201 291 oraz pod adresem serwis@endotrade.pl. Po wysłaniu opisu i potencjalnego zdjęcia usterki oraz umówieniu warunków współpracy mogą Państwo być spokojni.
Endotrade serwis endoskopów Bydgoszcz zapewnia transport uszkodzonego endoskopu w obie strony. Dzięki ubezpieczeniu transportu gwarantujemy Państwu spokój, i dokładamy wszelkich starań aby czasy logistyczne były jak najkrótsze, a powierzony sprzęt traktowany w odpowiedni sposób.

N

Endoskopy

  • Fujinon / Fujifilm
  • Pentax
  • Olympus
  • Storz
N

Myjnie

  • Choyang Medical
  • Olympus
  • BHT