+48 730 710 700 kontakt@endotrade.pl

Myjnia endoskopowa serwis

Dezynfekcja endoskopów giętkich i sztywnych, jako sprzętu umieszczanego w ciele pacjenta jest kluczowa dla zachowania bezpieczeństwa świadczonych przy ich pomocy usług medycznych. Różnego rodzaju sprzęt wymaga odmiennych metod zapewnienia sterylności. O ile endoskopy sztywne sterylizuje się temperaturowo w autoklawie, to giętkie ze względu na liczne gumowe części wymagają mycia. Myjnia endoskopowa będąca urządzeniem odpowiedzialnym za ten proces stanowi niezwykle istotny element wyposażenia każdej pracowni endoskopii. 

Więcej

W miejscach takich standardowo badanych jest kilku pacjentów w ciągu godziny. Oznacza to, że dezynfekcja endoskopów jest procedurą powtarzaną wielokrotnie w ciągu każdego dnia roboczego. W przypadku gdy w pracowni znajduje się tylko jedna myjnia, jej niezawodność staje się kluczowa z punktu widzenia działania jednostki Awaria myjni endoskopowej, praktycznie uniemożliwia dalsze funkcjonowanie.

Powtarzana po każdym badaniu procedura mycia i dezynfekcji endoskopów jest konieczna do utrzymania wymaganych warunków sanitarnych i tym samym bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów diagnostyczno-terapeutycznych. Oznacza to, że bez sprawnej myjni endoskopowej niemożliwe jest świadczenie usług przez pracownię endoskopii.

Myjnia endoskopowa – serwis sprzętu wielu producentów

Dezynfekcja narzędzi endoskopowych jest procedurą powtarzalną i konieczną do ciągłości funkcjonowania pracowni endoskopowej. Za procedurę mycia i dezynfekcji endoskopów odpowiada sprzęt wielu producentów, np myjnie endoskopowe Olympus, myjnie BHT czy Choyang medical np. popularne modele CYW-100 i CYW-501.

W związku z tym, że wyposażenie pracowni endoskopowych w naszym kraju pochodzi od wielu producentów, serwis urządzeń każdego z nich jest ważny dla funkcjonowania tych placówek. W EndoTrade posiadamy potrzebne umiejętności i sprzęt, żeby zapewnić stałość pracy myjni BHT, Olympus czy Choyang medical np. CYW-DUO.

Szybki i sprawny serwis myjni endoskopowej

Ze względu na kluczową rolę myjni endoskopowych w utrzymaniu płynności procedur mycia i dezynfekcji endoskopów oraz tym samym świadczenia usług przez Państwa placówkę wiemy, jak ważny jest szybki i sprawny serwis tego sprzętu. W EndoTrade stawiamy na stały kontakt z klientem, długotrwałe relacje oraz indywidualne.

W razie awarii myjni endoskopowej jedyne, co będą musieli Państwo zrobić, to poinformować nas o wystąpieniu awarii. Ze względu na jego gabaryty sprzęt ten naprawiamy u klienta. W wypadku poważnych uszkodzeń wymagających serwisu w naszym warsztacie oferujemy transport myjni.

W wypadku dłuższych napraw i posiadania przez nas na stanie kompatybilnego z wyposażeniem Państwa pracowni sprzętu, oferujemy również zastępczą myjnię endoskopową na czas serwisowania przesłanego nam egzemplarza.

Myjnia endoskopowa – serwis na najwyższym poziomie na terenie całej Polski

EndoTrade działa na terenie całego kraju oferując swoim klientom szybkie i sprawne naprawy ich sprzętu oraz stały kontakt podczas prac nad ich myjnią endoskopową. Serwis oferowany przez nas jest wykonywany na światowym poziomie i nie ustępuje usługom autoryzowanym. 

myjnia endoskopowa serwis
myjnia endoskopowa Olympus, BHT, Choyang medical, CYW-100, CYW-501