+48 730 710 700 kontakt@endotrade.pl
o firmie endotrade

O firmie EndoTrade – wszystko dla endoskopii

EndoTrade jest młodą prężnie rozwijającą się firmą tworzoną przez doświadczonych inżynierów od lat związanych z medycyną oraz branżami wymagającymi utrzymania bardzo wysokich standardów jakościowych.

Więcej

Naszą misją jest dostarczanie najlepszej jakości wyposażenia i wsparcia technicznego zapewniających płynne funkcjonowanie pracowni endoskopowych na najwyższym poziomie. Wierzymy, że zabiegi diagnostyczno-terapeutyczne wykonywane przy użyciu dostarczanego przez nas sprzętu oraz wykwalifikowany personel medyczny ratują życie wielu pacjentów.

Jako organizacja stawiamy na budowanie długofalowych relacji. Bliska współpraca z partnerami daje nam możliwość ciągłego doskonalenia się i rozwijania naszych produktów i usług.

Mając na uwadze zmieniające się otoczenie i istotność profilaktyki w lecznictwie, chcemy podnosić dostępność i bezpieczeństwo endoskopii.

Długofalowa relacja z klientem i osobiste podejście sprawia, że współpraca z nami pomoże Państwu w utrzymaniu ciągłości w funkcjonowaniu Państwa placówki dzięki oferowanej przez nas dyspozycyjności.

Działając w obszarach sterylizacji, przechowywania i konserwacji sprzętu rozwijamy nowe rozwiązania umożliwiające przyspieszanie procesów oraz podnoszenie jakości we wszystkich aspektach związanych z endoskopią.