+48 730 201 291 kontakt@endotrade.pl

Serwis Endoskopów

W EndoTrade zajmujemy się kompleksowym i profesjonalnym serwisem endoskopów oraz akcesoriów potrzebnych do ich wykorzystania w praktyce lekarskiej. Nasi pracownicy to wykwalifikowani inżynierowie wieloletnio związani zawodowo z branżą medyczną. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie diagnostyki usterek, przeglądów technicznych, konserwacji oraz naprawy endoskopów popularnych w Polsce producentów.

Więcej

Endoskopy medyczne są narzędziem stosowanym codziennie w wielu szpitalach do diagnostyki i leczenia licznych schorzeń układu pokarmowego, oddechowego oraz innych narządów i struktur anatomicznych. 

Nic więc dziwnego, że tak często używany sprzęt powinien być regularnie serwisowany w celu zapewnienia jak najlepszej jakości i ciągłości świadczeń zdrowotnych.

W zakresie usług EndoTrade leży naprawa gastroskopów oraz kolonoskopów stosowanych rutynowo w diagnostyce chorób przewodu pokarmowego. Dodatkowo nasi pracownicy są biegli w serwisie laparoskopów służących do wykonywania operacji w obrębie jamy brzusznej i narządów leżących w miednicy mniejszej, wprowadzanych do dróg oddechowych bronchoskopów oraz niezbędnych do utrzymania sterylnych warunków i tym samym wysokiego standardu bezpieczeństwa myjni endoskopowych.

Szeroki wachlarz usług oferowanych przez naszą firmę pozwala na zaspokojenie wszystkich potrzeb placówki medycznej korzystającej z serwisowanych przez nas narzędzi. EndoTrade zapewnia profesjonalny, szybki i godny zaufania serwis endoskopów Olympus, Pentax, Fujinon oraz Storz w konkurencyjnych cenach na terenie Warszawy jak i całej Polski.

serwis endoskopów
serwis endoskopów

O serwisie endoskopów

Wraz z rozwojem medycyny zwiększa się liczba pól, na których endoskop medyczny znajduje swoje zastosowanie. Poza najczęściej kojarzonymi zabiegami w obrębie przewodu pokarmowego, narzędzie to pozwala na skuteczne zwizualizowanie wielu struktur w organizmie człowieka. Dzięki temu przykładowo artroskop umieszczany w jamie stawowej stał się skutecznym orężem w arsenale ortopedy, bronchoskopia polegająca na…

Więcej

wizualizacji dróg oddechowych odgrywa istotną rolę w diagnostyce nowotworów płuc, a dzięki wprowadzaniu narzędzi laparoskopowych przez niewielkie otwory do jamy brzusznej możliwe jest zmniejszenie inwazyjności wielu zabiegów i pozostających po nich blizn. W dzisiejszych czasach endoskopia stała się integralną częścią medycyny.

Powszechność zastosowania technik endoskopowych oznacza jednak, że potrzebny do nich sprzęt nierzadko jest używany (i sterylizowany) kilkakrotnie każdego dnia. Taka eksploatacja wiąże się rzecz jasna z koniecznością serwisowania i naprawy endoskopów. Elementy narzędzi wprowadzanych przez usta mogą ulec pogryzieniu przez pacjenta, ze względu na liczne płyny ustrojowe, wydzieliny i nierzadko pobierane lub odsysane treści, tor roboczy urządzenia może ulec zatkaniu lub zarysowaniu przez narzędzia, a zarówno układ sterujący jak i optyka narażone są na uszkodzenia mechaniczne. W ostateczności wszelkie awarie uszczelek mogą doprowadzi do zalania aparatu podczas sterylizacji w myjni endoskopowej.

W związku z powyższym, regularny serwis endoskopów w zakresie ich konserwacji i przeglądów technicznych oraz szybka naprawa usterek są istotne dla zapewnienia sprawnego funkcjonowania pracowni. Co więcej cena endoskopu nie należy do małych, więc utrzymanie go w dobrym stanie jest istotne również w kwestii finansowej.

Serwis Endoskopów Olympus

W ofercie kojarzonej głównie z optyką fotograficzną firmy Olympus znajdują się liczne systemy medyczne mające zastosowanie w terapii wielu jednostek chorobowych. Producent ten posiada w swoim katalogu endoskopy medyczne znajdujące swoje zastosowanie w wielu gałęziach lecznictwa. Od najczęściej stosowanych w praktyce klinicznej gastro- i kolonoskopów poprzez urządzenia przystosowane do…

Więcej

wizualizacji dróg oddechowych odgrywa istotną rolę w diagnostyce nowotworów płuc, a dzięki wprowadzaniu narzędzi laparoskopowych przez niewielkie otwory do jamy brzusznej możliwe jest zmniejszenie inwazyjności wielu zabiegów i pozostających po nich blizn. W dzisiejszych czasach endoskopia stała się integralną częścią medycyny.

Endoskopy Olympus oferują szeroki wachlarz rozwiązań umożliwiających wczesną diagnostykę i minimalnie inwazyjne leczenie wielu chorób. Nic więc dziwnego, że urządzenia japońskiego potentata znajdują się na chwilę obecną w niezliczonych salach operacyjnych i pracowniach endoskopowych szpitali na terenie całej Polski.

Nasza firma posiada wykwalifikowanych pracowników, którzy zapewniają fachowy serwis endoskopów Olympus w Warszawie. Nasi fachowcy posiadają wiedzę i umiejętności niezbędne do naprawy zarówno sprzętu bazującego na optyce – gastro-, kolono- i bronchoskopów, jak i wizualizacji ścian badanego narządu i przyległych tkanek za pomocą ultrasonografii endoskopowej, urządzeń peryferyjnych oraz narzędzi laparoskopowych produkowanych przez tę japońską firmę. Zachęcamy więc do skorzystania z naszego serwisu Olympus.

serwis endoskopów olympus
serwis endoskopów Pentax

Serwis Endoskopów Pentax

Jest to kolejna Japońska firma, mająca swoje korzenie w fotografii produkująca sprzęt medyczny. W EndoTrade prowadzimy również serwis Pentax. Producent ten również posiada w swojej ofercie rozwiązania technologiczne przydatne w procesie diagnostyczno-terapeutycznym licznych chorób.

Choć mniej popularne, endoskopy Pentax cieszą się dobrą renomą wśród korzystających z nich specjalistów. 

Więcej

Firma ta również wprowadza do swojej oferty innowacyjne produkty przykładowo bronchoskop jednorazowego użytku PENTAX Medical ONE Pulmo, który docelowo nie będzie wymagał czyszczenia w myjni endoskopowej i ułatwi utrzymanie maksymalnie sterylnych warunków w opiece pulmonologicznej.

Misją Pentax Medical jest poprawa standardów opieki nad pacjentem i ochrony zdrowia poprzez produkcję sprzętu endoskopowego cechującego się jakością, istotnością wprowadzanych innowacji w praktyce klinicznej, innowacyjnością oraz prostotą.

Podobnie jak w przypadku sprzętu marki Olympus, pracownicy naszej firmy dysponują sprzętem i umiejętnościami niezbędnymi do prowadzenia serwisu endoskopów Pentax na najwyższym możliwym poziomie.

Serwis Endoskopów Fujifilm/Fujinon

Trzecią firmą o japońskich korzeniach i powiązaniach z fotografią jest Fujifilm. Producent ten posiada w swoim portfolio szeroką gamę narzędzi mających zastosowanie w procedurach diagnostyczno-terapeutycznych z zastosowaniem endoskopu medycznego. Sprzęt Fujifilm znajduje swoją rolę m. in. w obrazowaniu jelit, żołądka, dwunastnicy, endoskopowej cholangiopankreatografii wstecznej czy badaniach dróg oddechowych.

W ramach serwisu endoskopów Fujifilm/Fujinon oferujemy przeglądy techniczne, naprawę broncho-, gastro- oraz kolonoskopów oraz innych urządzeń tego producenta.

 

serwis endoskopów Fujifilm i Fujinon
serwis endoskopów Storz
Serwis Endoskopów Storz

Niemiecka firma Karl Storz zajmuje się tworzeniem innowacyjnych rozwiązań zarówno dla przemysłu jak i medycyny. Endoskopy Storz znajdują swoje zastosowanie w terapii i diagnostyce chorób człowieka i weterynarii. Sprzęt niemieckiego producenta stosowany jest w wielu gałęziach medycyny, od gastroenterologii i pulmonologii po ortopedię i neurochirurgię.

W EndoTrade oferujemy kompleksowy serwis endoskopów Karl Storz na terenie Warszawy i całego kraju, w którego skład wchodzi naprawa oraz konserwacja sprzętu.

N

Endoskopy

  • Fujinon / Fujifilm
  • Pentax
  • Olympus
  • Storz
N

Myjnie

  • Choyang Medical
  • Olympus
  • BHT