+48 730 710 700 kontakt@endotrade.pl

Serwis Endoskopów

W EndoTrade zajmujemy się kompleksowym i profesjonalnym serwisem endoskopów oraz akcesoriów potrzebnych do ich wykorzystania w praktyce lekarskiej. Nasi pracownicy to wykwalifikowani inżynierowie mający wieloletnie doświadczenie w branży medycznej i pracy z technologicznymi aspektami endoskopii. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie diagnostyki usterek, konserwacji oraz naprawy endoskopów popularnych w Polsce producentów, jak również przeglądy techniczne pozwalające szybko wyłapać potencjalne problemy. W naszej ofercie znajdują się również rekondycjonowane używane endoskopy, części zamienne i zestawy endoskopowe. Nasz serwis endoskopowy gwarantuje sprawne funkcjonowanie Państwa pracowni endoskopii.

Więcej

Endoskopy medyczne są narzędziem stosowanym codziennie w wielu szpitalach do diagnostyki i leczenia licznych schorzeń układu pokarmowego, oddechowego oraz innych narządów i struktur anatomicznych.
Nic więc dziwnego, że tak często używany typ sprzętu medycznego powinien być regularnie serwisowany w celu zapewnienia jak najlepszej jakości i ciągłości świadczeń zdrowotnych.

W zakresie usług EndoTrade leży naprawa gastroskopów oraz kolonoskopów stosowanych rutynowo w diagnostyce chorób przewodu pokarmowego. Dodatkowo nasi pracownicy posiadają znaczne doświadczenie w serwisie laparoskopów służących do wykonywania operacji w obrębie jamy brzusznej i narządów leżących w miednicy mniejszej, wprowadzanych do dróg oddechowych bronchoskopów oraz niezbędnych do utrzymania sterylnych warunków i tym samym wysokiego standardu bezpieczeństwa myjni endoskopowych.
Szeroki wachlarz usług oferowanych przez naszą firmę oraz wieloletnie doświadczenie jej pracowników pozwala na zaspokojenie wszystkich potrzeb placówki medycznej korzystającej z serwisowanego przez nas sprzętu medycznego. EndoTrade zapewnia profesjonalny, szybki i godny zaufania serwis endoskopów Olympus, Pentax, Fujinon oraz Storz w konkurencyjnych cenach na terenie Warszawy jak i całej Polski. W relacjach biznesowych stawiamy na solidność i lojalność wobec naszych stałych klientów.

serwis endoskopów
serwis endoskopów

O serwisie endoskopów

Wraz z rozwojem medycyny zwiększa się liczba pól, na których endoskop medyczny znajduje swoje zastosowanie. Poza najczęściej kojarzonymi zabiegami gastroskopii i kolonoskopii – obrazowania górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego, różnorodne zestawy endoskopowe pozwalają na skuteczne zwizualizowanie wielu struktur w organizmie człowieka i przeprowadzenie na nich zabiegów bez konieczności operacji chirurgicznej.. Dzięki temu przykładowo artroskop umieszczany w jamie stawowej stał się skutecznym orężem w arsenale ortopedy, bronchoskopia polegająca na…

Więcej

wizualizacji dróg oddechowych odgrywa istotną rolę w diagnostyce nowotworów płuc, a dzięki wprowadzaniu narzędzi laparoskopowych przez niewielkie otwory do jamy brzusznej możliwe jest zmniejszenie inwazyjności wielu zabiegów i pozostających po nich blizn. W dzisiejszych czasach endoskopia stała się integralną częścią medycyny.
Powszechność zastosowania technik endoskopowych oznacza jednak, że potrzebny do nich sprzęt nierzadko jest używany (i sterylizowany) kilkakrotnie każdego dnia. Taka eksploatacja wiąże się rzecz jasna z koniecznością konserwowania i naprawy wyposażenia przez wykwalifikowany serwis endoskopowy. Niezbędne okazują się również regularne przeglądy techniczne. Czas, który zajmuje naprawa uszkodzonego sprzętu endoskopowego, to czas, w którym pacjenci nie otrzymują świadczeń, dlatego utrzymanie pracowni endoskopii w dobrym stanie technicznym jest tutaj niezmiernie istotne..

Elementy narzędzi wprowadzanych przez usta mogą ulec pogryzieniu przez pacjenta, ze względu na liczne płyny ustrojowe, wydzieliny i nierzadko pobierane lub odsysane treści, tor roboczy urządzenia może ulec zatkaniu lub zarysowaniu przez narzędzia, a zarówno układ sterujący jak i optyka narażone są na uszkodzenia mechaniczne. W ostateczności wszelkie awarie uszczelek mogą doprowadzi do zalania aparatu podczas sterylizacji w myjni endoskopowej i tym samym sparaliżowania pracowni endoskopii.
W związku z powyższym, regularny serwis endoskopów w zakresie ich konserwacji i przeglądów technicznych oraz szybka naprawa usterek są istotne dla utrzymania sprawnego funkcjonowania pracowni. Warto również pamiętać, że koszt wyposażenia takiego gabinetu nie należy do małych, więc utrzymanie sprzętu medycznego w dobrym stanie jest istotne również w kwestii finansowej. Zadbany i regularnie konserwowany, nawet z pozoru długo już używany endoskop jest w stanie służyć jeszcze wiele lat.

Serwis Endoskopów Olympus

W ofercie kojarzonej głównie z optyką fotograficzną firmy Olympus znajdują się liczne systemy medyczne mające zastosowanie w terapii wielu jednostek chorobowych. Producent ten posiada w swoim katalogu endoskopy medyczne znajdujące swoje zastosowanie w wielu gałęziach endoskopii. Od najczęściej stosowanych w praktyce klinicznej urządzeń do gastroskopii i kolonoskopii poprzez urządzenia przystosowane do…

Więcej

wizualizacji dróg oddechowych odgrywa istotną rolę w diagnostyce nowotworów płuc, a dzięki wprowadzaniu narzędzi laparoskopowych przez niewielkie otwory do jamy brzusznej możliwe jest zmniejszenie inwazyjności wielu zabiegów i pozostających po nich blizn. W dzisiejszych czasach endoskopia stała się integralną częścią medycyny, a endoskop medyczny znajduje się w wyposażeniu większości szpitali.

Endoskopy Olympus oferują szeroki wachlarz rozwiązań umożliwiających wczesną diagnostykę i minimalnie inwazyjne leczenie wielu chorób. Nic więc dziwnego, że urządzenia japońskiego potentata znajdują się na chwilę obecną w niezliczonych salach operacyjnych i pracowniach endoskopii w szpitalach na terenie całej Polski.
Nasza firma posiada wykwalifikowanych pracowników, którzy zapewniają fachowy serwis endoskopów Olympus w Warszawie. Nasi fachowcy posiadają wiedzę i umiejętności niezbędne do naprawy zarówno sprzętu bazującego na optyce – gastro-, kolono- i bronchoskopów, jak i wizualizacji ścian badanego narządu i przyległych tkanek za pomocą ultrasonografii endoskopowej, urządzeń peryferyjnych oraz narzędzi laparoskopowych produkowanych przez tę japońską firmę. Oferujemy również rzecz jasna przeglądy techniczne oraz szkolenia personelu z prawidłowego użytkowania sprzętu medycznego. Zachęcamy więc do skorzystania z naszego serwisu endoskopów Olympus.

serwis endoskopów olympus
serwis endoskopów Pentax

Serwis Endoskopów Pentax

Jest to kolejna Japońska firma, mająca swoje korzenie w fotografii produkująca sprzęt medyczny. W EndoTrade prowadzimy również serwis endoskopów Pentax i niezbędne przeglądy. Producent ten również posiada w swojej ofercie rozwiązania technologiczne przydatne w procesie diagnostyczno-terapeutycznym licznych chorób.
Choć mniej popularne, endoskopy Pentax cieszą się dobrą renomą wśród korzystających z nich specjalistów, a firma ta ma wielu stałych klientów wśród lekarzy..

Więcej

Firma ta również wprowadza do swojej oferty sprzętu medycznego innowacyjne produkty przykładowo bronchoskop jednorazowego użytku PENTAX Medical ONE Pulmo, który docelowo nie będzie wymagał czyszczenia w myjni endoskopowej i ułatwi utrzymanie maksymalnie sterylnych warunków w opiece pulmonologicznej. Takie zestawy endoskopowe są świetnym narzędziem do pracy z pacjentami w immunosupresji.

Misją Pentax Medical jest poprawa standardów opieki nad pacjentem i ochrony zdrowia poprzez produkcję sprzętu endoskopowego cechującego się jakością, istotnością wprowadzanych innowacji w praktyce klinicznej, innowacyjnością oraz prostotą.
Podobnie jak w przypadku sprzętu marki Olympus, pracownicy naszej firmy dysponują sprzętem i umiejętnościami niezbędnymi do prowadzenia napraw i przeglądów technicznych endoskopów Pentax na najwyższym możliwym poziomie.

Serwis Endoskopów Fujifilm/Fujinon

Trzecią firmą o japońskich korzeniach i powiązaniach z fotografią jest Fujifilm. Producent ten posiada w swoim portfolio szeroką gamę narzędzi mających zastosowanie w procedurach diagnostyczno-terapeutycznych z zastosowaniem endoskopu medycznego. Sprzęt medyczny Fujifilm znajduje swoją rolę m. in. w obrazowaniu jelit, żołądka, dwunastnicy, endoskopowej cholangiopankreatografii wstecznej czy badaniach dróg oddechowych.

W ramach serwisu endoskopów Fujifilm/Fujinon oferujemy przeglądy techniczne, naprawę bronchoskopów, gastroskopów, kolonoskopów oraz innych urządzeń tego producenta.

 

serwis endoskopów Fujifilm i Fujinon
serwis endoskopów Storz
Serwis Endoskopów Storz

Niemiecka firma Karl Storz zajmuje się tworzeniem innowacyjnych rozwiązań zarówno dla przemysłu jak i medycyny. Endoskopy Storz znajdują swoje zastosowanie w terapii i diagnostyce chorób człowieka i weterynarii. Sprzęt niemieckiego producenta stosowany jest w wielu gałęziach medycyny, od gastroenterologii i pulmonologii po ortopedię i neurochirurgię.

W EndoTrade oferujemy kompleksowy serwis i przeglądy techniczne endoskopów Karl Storz na terenie Warszawy i całego kraju, w którego skład wchodzi naprawa oraz konserwacja sprzętu.

 

N

Endoskopy

  • Fujinon / Fujifilm
  • Pentax
  • Olympus
  • Storz
N

Myjnie

  • Choyang Medical
  • Olympus
  • BHT